“Teeme Võiste Värskeks”

Saku Õlletehase poolt välja kuulutatud kampaania “Värskendame Eestimaad”aitaks luua meie kogukonna lastele paremad tingimused vaba aja veetmiseks. Olen arutanud plaani Võiste aleviku kogukonnaga ja kõige suurema panuse on andnud Võiste kohalikud lapsed, sest nemad on öelnud, mida oleks täpselt vaja teha. Alevikus on kaks mänguväljakut väikestele lastele, kuid teismelistele ja noortele ei ole vaba aja sportlikult veetmise võimalust.
Meie plaan oleks esmalt puhastada olemasolevad kaks asfaltplatsi samblast, korrastada platside ümbrus, viia ära vanad katkised rularambid ning meisterdada ise mõned pingid istumiseks. Kogu selle töö teeme koos kogukonnaga ise ja selle jaoks meil toetust ei oleks vaja.
Saku Õlletehase toetust oleks vaja järgnevatele töödele:
1) Miniramp rulade ja tõukeratastele, selle tuleks ja paigaldaks oma ala profid ehk Gruuviramps (Skatepargid OÜ).
2) Korvpalli platsi joonimine Parkimisjoon OÜ poolt, kes teeks täpsed ja korvpalliväljaku reeglitega sobivad jooned. Ka olemasolevad korvpalli postid tuleb ära värvida. Selleks meil vaja osta värv toetuse abil, aga värvimistööd teeksime ise koos kogukonnaga ära.
Asfaltplatsid asuvad aleviku keskel, olemasolevate laste mänguväljakute läheduses. Korrastades vanad rohtunud asfaltplatsid, anname aleviku südamele uue, värske näo ja loome tervikliku vaba aja veetmise ala erinevatele vanusegruppidele. Kinnistu kuulub vallale ja valla nõusolek tööde tegemiseks on olemas.
Loodame, et meie Võiste kogukonna projekt saab rahastuse ja saame luua üheskoos oma kogukonna lastele uued ja värskemad vaba aja veetmise võimalused.

Teeme koos Võiste Värskeks!