Paneme mõtted liikuma!

On tunne, et tahaks kaasa lüüa…aga kuidas? Loe altpoolt, äkki on abiks. Eestimaal ringi liikudes jääb silma kenasid sportimiseks mõeldud kohti. Osa neist heas korras, osa vajaks natuke vuntsimist. Selge see – päris kõikjale pole värskusetoojad veel jõudnud. Just siin saad tulla mängu sina oma sõpradega!

Kui oled täis tegutsemistahet ja käid oma kodukandis lahtiste silmadega ringi, võid vabalt leida midagi muud, mida väikese ühise pingutusega uuele elule aidata saaks.

Näiteks on su kodulähedasel kossuplatsil on jooned vanemad kui mängijad, tagalauast tükid väljas ja võrku pole rõngal enam ammu nähtud. Volleväljaku aitaks värskemaks teha paar koormat puhast liiva ja uus pingul võrk? Oleks mõnus, kui jooksuraja äraväsinud kohtadele veidi uut multši toodaks?

Kui mõni neist situatsioonidest tuleb tuttav ette või toob midagi sarnast meelde, siis leidke need kohad üles, tehke need ühisel jõul korda ja värskendage kodukanti – sest liikuda peab saama, see on hea tervise alus!

Kettagolfi korvidest on nõgesed läbi kasvanud ja ketid roostes? Rularamp on nii pehkinud, et võib järgmise tuuleiiliga kokku kukkuda? Konarlik jalgpalliplats saaks ideaalseks, kui oleks vaid paar tonni mulda laiali ajamiseks, reha, muruseemet ja mururull?

Pole oluline, kas tegemist on kesk- või äärelinnaga, küla või metsaga – oluline, et teie pakutud projekt omaks olulist ja liitvat tähendust teile, teie sõpradele ning kaugematele külalistele. Ja et see oleks keskkonnasõbralik, tarbimist vähendav ja asjade eluiga pikendav.

Hakkame liikuma!