Nõusolek

Kasutades seda veebisaiti www.saku.ee (veebisait) nõustute te küpsiste kasutamisega vastavalt käesolevale Saku Õlletehase ASi Küpsiste kasutamise teatisele („Saku“, „meie“, „me“, „meie oma“) ja meie partnerite poolt. Te olete selleks näinud teksti hüpikaknas oma esimese visiidi ajal veebilehel. Kuigi seda tavaliselt järgnevatel külastustel ei kuvata võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta järgides juhiseid jaotises „Küpsiste kustutamine ja haldamine“.

„Saku Õlletehase AS“ on osa ülemaailmsest kontsernist. Sellega seoses võime me jagada teie isikuandmeid oma tütarettevõtete, meie valdusettevõtte
ja selle tütarettevõtetega („Carlsbergi kontserni ettevõte“) käesolevas Küpsiste kasutamise teatises märgitud eesmärkidel. Kõik need ettevõtted võivad samuti töödelda ja kasutada teie isikuandmeid käesolevas Küpsiste kasutamise teatises sätestatud eesmärkidel, kuid nad teevad seda iseseisvalt ainult enda nimel.

Küpsiste kustutamine ja haldamine

Kui te ei nõustu küpsiste kasutamisega meie veebisaidil, seadke küpsiste kasutamise eelistusi vajutades allolevat nuppu „Halda küpsiste
kasutamist“. Pange tähele, et mõned veebisaidi kasutusviisid ja veebisaidil pakutavad teenused ei toimi nii hästi, kui küpsised on keelatud.

Kui küpsist määrav organisatsioon pakub automaatset keelamise vahendit oma küpsise(te) kohta, loetleme me allpool selle organisatsiooni nime ja tema poolt määratud küpsiste kategooria koos lingiga selle automaatse keelamise vahendile. Kõigil muudel juhtudel loetleme me küpsiste nimed ja nende allikad Küpsiste kasutamise teatise kuupäeval, nii et saaksite soovi korral need hõlpsasti tuvastada ja kustutada oma brauseri seadete kaudu.

Mõned brauserid võimaldavad teil anda märku sellest, et te ei soovi teie interneti sirvimise tegevuse jälgimist. Jälgimise keelamine võib häirida veebisaidi mõningaid kasutusviise ja veebisaidil pakutavaid teenuseid.

Pärast teie esimest veebisaidi külastust võime muuta küpsiseid, mida me kasutame. Käesolev Küpsiste kasutamise teatis võimaldab teil alati teada, kes küpsiseid paigaldab ja millistel eesmärkidel, ning annab teile vahendid nende kustutamiseks, nii et peaksite seda aeg-ajalt kontrollima.

Mis on küpsised?

Küpsised on tekstifailid, mis sisaldavad väikeses koguses teavet, mis laaditakse teie
seadmesse alla, kui te külastate veebisaiti. Seejärel saadetakse teie järgnevatel selle domeeni külastustel küpsised tagasi algsesse veebidomeeni. Enamus veebisaite sisaldab elemente mitmest veebidomeenist, nii et kui külastate veebisaiti, võib teie brauser vastu võtta küpsiseid mitmest allikast.

Küpsised on kasulikud, kuna need võimaldavad veebisaidil kasutaja seadet ära tunda. Küpsised võimaldavad teil lehtede vahel tõhusalt liikuda, pidada meeles eelistusi ja üldiselt parandada kasutuskogemust. Neid saab kasutada ka reklaamide kohandamiseks vastavalt teie huvidele jälgides teie sirvimist veebisaitidel.

Seansiküpsised kustutatakse automaatselt, kui sulgete brauseri ning püsiküpsised jäävad teie seadmesse pärast brauseri sulgemist (nt selleks, et jätta veebisaidi juurde naastes meelde teie kasutajaeelistused).

Millist tüüpi küpsiseid „Saku Õlletehase AS“ kasutab ?

Käesolevas Küpsiste kasutamise teatises kirjeldame küpsiste kategooriaid, mida kasutavad „Saku Õlletehase ASi“, selle sidusettevõtted ja töövõtjad.

Rangelt vajalikud küpsised

Need küpsised on olulised, et saaksite veebisaidil ringi liikuda ja selle funktsioone kasutada. Ilma nende küpsisteta ei saa teie soovitud teenuseid (nt lehtede vahel navigeerimine, ostukorvi või e-arvete teenused) pakkuda. 

Veebisait kasutab praegu järgmisi rangelt vajalikke küpsiseid:

Küpsise nimiAllikasEesmärkKestusLisateave
     

Toimivusküpsised

Kasutame analüüsiküpsiseid selleks, et analüüsida, kuidas meie külastajad veebisaiti kasutavad, ja jälgida veebisaidi toimivust. See võimaldab meil pakkuda kvaliteetset kasutuskogemust kohandades meie pakutavat teenust kliendi vajaduste järgi ning tuvastades ja lahendades kiiresti kõik tekkivad probleemid. Näiteks võime me kasutada toimivusküpsiseid selleks, et jälgida, millised leheküljed on kõige populaarsemad, milline meetod lehekülgede vaheliseks linkimiseks on kõige tõhusam ja kindlakstegemiseks, miks mõned leheküljed saavad tõrketeateid. Me võime neid küpsiseid kasutada ka artiklite või saiditeenuste esiletõstmiseks, mis pakuvad meie arvates teile huvi tuginedes teiepoolsele veebisaidi kasutamisele. Nende küpsistega kogutud teave ei ole seotud teie isikuandmetega meie või meie lepingupartnerite poolt.

Veebisait kasutab praegu järgmisi analüüsiküpsiseid:

Küpsise nimiAllikasEesmärkKestusLisateave
     

Veebisaidi funktsionaalsuse küpsised

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile teatud funktsionaalsust – nt meeles pidada teie tehtud valikuid (nt teie kasutajanimi, keel või piirkond, kus te asute) või tunda ära platvormi, millelt te veebisaidile sisenete, ning pakkuda täiustatud ja rohkem isikustatud funktsioone. Neid küpsiseid ei kasutata teie sirvimise jälgimiseks teistel saitidel.

Veebisait kasutab järgmisi funktsionaalseid küpsiseid:

Küpsise nimiAllikasEesmärkKestusLisateave
     

Turundus- ja reklaamiküpsised

Turundus- ja reklaamiküpsised (või sihtimisküpsised) koguvad teavet teie seadmega seotud sirvimisharjumuste kohta ning neid kasutatakse reklaamide asjakohasemaks kasutamiseks teie ja teie huvide jaoks. Neid kasutatakse lisaks soovitud funktsioonide pakkumisele ka kolmandate osapoolte poolt meie veebisaidil teenuste pakkumisel nagu näiteks „Like” või „Share” nupud. Kolmandad osapooled pakuvad neid teenuseid vastutasuks äratundmise eest, et teie (või täpsemalt teie seade) on külastanud teatud veebisaiti. Need kolmandad osapooled paigaldavad reklaamiküpsiseid nii siis, kui külastate veebisaiti, kui ka teie poolt nende teenuste kasutamise ajal ja navigeerite meie veebisaidilt eemale. Nende privaatsuspõhimõtted on esitatud allpool:

Nende kolmandate osapoolte poolt kehtestatud reklaamiküpsistest saate keelduda siin: http://www.youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices

Lisaks eespool nimetatud kolmandate osapoolte määratud küpsistele kasutatakse ka
järgmisi muid reklaamiküpsiseid:

Küpsise nimiAllikasEesmärkKestusLisateave
     

Kohalikud ühisobjektid („flash-küpsised“)

Lisaks ülaltoodud küpsistele kasutame veebisaidil kohalikke ühisobjekte, mida nimetatakse ka „flash-küpsisteks“. Neid kasutatakse teie kasutuskogemuse täiustamiseks, nt talletades teie kasutajaeelistused ja -sätted, nagu teie helitugevuse/vaigistamise sätted, ja seosed veebisaidi animeeritud sisuga. Kohalikud ühisobjektid sarnanevad brauseri küpsistega, kuid võivad talletada keerukamaid andmeid kui lihttekst. Nagu teisedki küpsised, pääsevad nad juurde ainult teie poolt veebisaidile esitatud isikutuvastamist võimaldavale teabele ning teised veebisaidid nendele juurde ei pääse. Lisateavet flash-küpsiste või nende keelamise kohta leiate klõpsates siin  http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/disable-local-shared-objects-flash.html.

HTML-meili veebimajakad

Meie e-kirjad võivad sisaldada üksikut kampaaniapõhist „veebimajaka pikslit“, et öelda meile, kas meie e-kirjad on avatud, ja kontrollida klikke mistahes e-postis sisalduvatele linkidele. Me võime kasutada seda teavet eesmärkidel, sealhulgas selleks, et teha kindlaks, milline meie e-kiri on teile huvitavam, ja küsida, kas kasutajad, kes ei ava meie e-kirju, soovivad neid jätkuvalt saada. E-kirja kustutamisel kustutatakse ka piksel. Kui te ei soovi, et piksel oleks teie seadmesse alla laaditud, peaksite valima meilt e-kirjade saamise lihttekstina, mitte HTML-vormingus. Mõned veebilehed veebisaidil võivad sisaldada ka veebimajakaid ja võimaldavad meil loendada külastajaid, kes on vaadanud meie lehekülgi. Need võimaldavad meil arendada statistilist teavet tegevuste ja funktsioonide kohta, mis pakuvad meie tarbijatele kõige rohkem huvi, et pakkuda rohkem isikupärastatud sisu. Üldiselt ei kasutata neid isikutuvastamist võimaldavale teabele juurdepääsuks ilma teie nõusolekuta.

Pikseli silte võidakse jagada kolmandate osapooltega, kes toetavad otseselt meie reklaamitegevusi ja veebisaidi arendamist. Näiteks võivad kolmandad osapooled, sealhulgas Facebook, meie reklaamide tõhususe mõõtmiseks kasutada küpsiseid, veebimajakaid ja muid salvestustehnoloogiaid selleks, et koguda või saada teavet veebisaidilt ja mujalt internetist, ning kasutada seda teavet mõõtmisteenuste pakkumiseks oma platvormidel ja reklaamide suunamiseks oma platvormidel. Lisateavet selle kohta, kuidas loobuda teabe kogumisest ja kasutamisest reklaamide suunamiseks kolmandate osapoolte poolt, leiate siit: http://www.aboutads.info/choices ja http://www.youronlinechoices.eu/).

IP-aadresside ja veebilogide kasutamine

Samuti võime me kasutada teie IP-aadressi ja brauseri tüüpi selleks, et aidata diagnoosida probleeme meie serveriga, hallata veebisaiti ja parandada teile pakutavat teenust. IP-aadress on numbriline kood, mis tuvastab teie arvuti internetis. Teie IP-aadressi võidakse kasutada ka üldise demograafilise teabe kogumiseks.

Võime teha IP-otsinguid, et teha kindlaks, millisest domeenist te tulete (nt google.com) selleks, et täpsemalt hinnata meie kasutajate demograafilist olukorda.

Käesolev Küpsiste kasutamise teatis ei hõlma kolmandate osapoolte veebisaite

Pange tähele, et käesolev Küpsiste kasutamise teatist ei kohaldata ja me ei vastuta selle eest, mis on seotud meie veebisaidiga lingitud kolmandate osapoolte veebisaitide küpsiste kasutamise ja privaatsustavadega.

Küpsiste kasutamise teatise muudatused

Soovitame teil käesolevat Küpsiste kasutamise teatist aeg-ajalt üle vaadata selleks, et olla kursis küpsiste kasutamisega.

Käesolevat Küpsiste kasutamise teatist uuendati viimati juunis 2020.